Przeskocz do treści

Informujemy, iż w związku z prowadzeniem w przychodni elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów POZ, istnieje możliwość odebrania z archiwum papierowej dokumentacji medycznej wytworzonej w latach poprzednich.

Termin odbioru: do dnia 28 lutego 2023r.

Miejsce odbioru: Przychodnia Krzczonów

W celu odebrania ww. dokumentacji prosimy
o wcześniejszy kontakt z przychodnią:
tel. 12/274 75 51, kom: 530 713 185
tel: 12/373 22 26, kom: 531 034 666
e-mail: poradnia@przychodniakrzczonow.pl

Informujemy, iż zgodnie z art. 29 ust. 2 ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, po upływie ustawowych okresów przechowywania dokumentacji medycznej, podmiot udzielający świadczeń zdrowotnych niszczy dokumentację medyczną w sposób uniemożliwiający identyfikację pacjenta, którego dotyczyła.

Dokumentacja medyczna przeznaczona do zniszczenia może być wydana pacjentowi, jego przedstawicielowi ustawowemu lub osobie upoważnionej przez pacjenta.

NZOZ PRAKTYKA GRUPOWA PEDIATRYCZNO-INTERNISTYCZNA -
LEKARZE E. BAŁUK-SYREK & A. KRZYWOŃ Sp. z o.o.

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny 3.
Wsparcie grantowe placówek POZ” Czytaj dalej... "„Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny 3. Wsparcie grantowe placówek POZ”"

Przychodnia Zdrowia po raz kolejny zaprasza do udziału w programie realizowanym przy współpracy ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie ,,Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego (KORDIAN) Czytaj dalej... "Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej (KORDIAN)"

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej– Curie w Warszawie realizuje projekt pn.: „Nie trać głowy – program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem głównym projektu jest wdrożenie pilotażowego programu profilaktycznego w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi (NGiS) Czytaj dalej... "Nie trać głowy – program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi"

Roczniki podlegające do realizacji szczepień ochronnych w 2022r. zgodnie
z obowiązującym Programem Szczepień OchronnychStrona

Rocznik 2021, 2022 - WZW typ B, DTP, Polio, Haemophilus influenzae, Pneumokoki, p/rotawirusom, Odra-Świnka-Różyczka
Rocznik 2017 -  DtaP, Polio, Odra-Świnka-Różyczka
Rocznik 2013 - Odra-Świnka-Różyczka
Rocznik 2009 - Tężec-Błonica-Krztusiec Czytaj dalej... "Przypominamy o obowiązkowych szczepieniach ochronnych !!!"